Amphenol Industrial GTS02R18-19SY-472
GTS02R18-19SY-472 picture photo
Mfg. Part Number
GTS02R18-19SY-472
Brief Description
GT 10C 10#16 SKT RECP BOX
Datasheet Download
GTS02R18-19SY-472.pdf
Availability of GTS02R18-19SY-472
QUANTITY
GTS02R18-19SY-472 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS02R18-19SY-472
Internal Part NumberEIS-GTS02R18-19SY-472
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS02R18-19SY-472
Related LinksGTS02R18, GTS02R18-19SY-472 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS02R18-19SY-472 Details Description
Related parts for GTS02R18-19SY-472
SWITCH DIP 2POS HALF PITCH SMD datasheet.pdf
IC PSRAM 32MBIT 70NS 54VFBGA datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V datasheet.pdf
IC FLASH 4GBIT 48TSOP datasheet.pdf
RES SMD 1.69K OHM 1% 1/5W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 2.43K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 481.2 OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS PNL MNT SKT datasheet.pdf