Amphenol Industrial GTS02R24-AJS
GTS02R24-AJS picture photo
Mfg. Part Number
GTS02R24-AJS
Brief Description
GT 25C 25#16 SKT RECP BOX
Datasheet Download
GTS02R24-AJS.pdf
Availability of GTS02R24-AJS
QUANTITY
GTS02R24-AJS Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS02R24-AJS
Internal Part NumberEIS-GTS02R24-AJS
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS02R24-AJS
Related LinksGTS02R, GTS02R24-AJS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS02R24-AJS Details Description
Related parts for GTS02R24-AJS
CONN RING TERM 3/8 18-22AWG datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 30V datasheet.pdf
SENSOR OPTO TRANS TRNSMISSVE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
E1 DIE MMT MECH FEED 16-14 datasheet.pdf
CAP FILM 7900PF 5% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
HEATSHRINK 1/8"-48" BLACK datasheet.pdf
INSERT FEMALE 24POS+1GND SCREW datasheet.pdf