Amphenol Industrial GTS030-22-12P
GTS030-22-12P picture photo
Mfg. Part Number
GTS030-22-12P
Brief Description
GT 5C 2#8,3#16 PIN RECP
Datasheet Download
GTS030-22-12P.pdf
Availability of GTS030-22-12P
QUANTITY
GTS030-22-12P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030-22-12P
Internal Part NumberEIS-GTS030-22-12P
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030-22-12P
Related LinksGTS030, GTS030-22-12P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030-22-12P Details Description
Related parts for GTS030-22-12P
FIXED IND 390UH 410MA 1.18 OHM datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
IC FIFO 32768X18 LP 15NS 64QFP datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS PANEL MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
IMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 82POS datasheet.pdf