Amphenol Industrial GTS030-24-10SW
GTS030-24-10SW picture photo
Mfg. Part Number
GTS030-24-10SW
Brief Description
GT 7C 7#8 SKT RECP
Datasheet Download
GTS030-24-10SW.pdf
Availability of GTS030-24-10SW
QUANTITY
GTS030-24-10SW Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030-24-10SW
Internal Part NumberEIS-GTS030-24-10SW
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030-24-10SW
Related LinksGTS030-, GTS030-24-10SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030-24-10SW Details Description
Related parts for GTS030-24-10SW
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 1.5V 38W OUT T/H datasheet.pdf
CAP POLYMER 22UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 1.22V TO92-3 datasheet.pdf
ENCODER OPT DUAL DECK W/PB datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
ADAPTER ACS DIN RAIL datasheet.pdf
2810 10A 281010A datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS STRGHT SKT datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A datasheet.pdf