Amphenol Industrial GTS030-32-5S
GTS030-32-5S picture photo
Mfg. Part Number
GTS030-32-5S
Brief Description
GT 2C 2#0 SKT RECP
Datasheet Download
GTS030-32-5S.pdf
Availability of GTS030-32-5S
QUANTITY
GTS030-32-5S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030-32-5S
Internal Part NumberEIS-GTS030-32-5S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030-32-5S
Related LinksGTS030, GTS030-32-5S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030-32-5S Details Description
Related parts for GTS030-32-5S
CONN HEADER 20POS 1.25MM SMD AU datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 2A 8SO datasheet.pdf
RES METAL OX 1W 68.1 OHM 1% AXL datasheet.pdf
IC SRAM 32KBIT 25NS 68PLCC datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1A SYNC 8HSON datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 291K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf