Amphenol Industrial GTS030-32-7SY
GTS030-32-7SY picture photo
Mfg. Part Number
GTS030-32-7SY
Brief Description
GT 35C 7#12,28#16 SKT RECP
Datasheet Download
GTS030-32-7SY.pdf
Availability of GTS030-32-7SY
QUANTITY
GTS030-32-7SY Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030-32-7SY
Internal Part NumberEIS-GTS030-32-7SY
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030-32-7SY
Related LinksGTS030, GTS030-32-7SY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030-32-7SY Details Description
Related parts for GTS030-32-7SY
FOOT CYLINDRICAL 0.311" DIA BLK datasheet.pdf
IC ADC LP 12-BIT SERIAL 8-SOIC datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN RECEPT 4X SCREWLOCK SMD PCB datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.5A TO220-3 datasheet.pdf
RES MO 1/2W 12K OHM 2% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 52POS 1MM R/A GOLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 12VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
Crystal 27.0000MHz 30ppm 10pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 2.1A 57 MOHM SMD datasheet.pdf