Amphenol Industrial GTS030CF24-28P
GTS030CF24-28P picture photo
Mfg. Part Number
GTS030CF24-28P
Brief Description
GT 24C 24#16 PIN RECP WALL RM
Datasheet Download
GTS030CF24-28P.pdf
Availability of GTS030CF24-28P
QUANTITY
GTS030CF24-28P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030CF24-28P
Internal Part NumberEIS-GTS030CF24-28P
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030CF24-28P
Related LinksGTS030C, GTS030CF24-28P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030CF24-28P Details Description
Related parts for GTS030CF24-28P
EXTENDER datasheet.pdf
LED RED CLEAR 1208 SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RECEIVER REMOTE CTRL 36.7KHZ TOP datasheet.pdf
IC PCI SW 4LANE 4PORT 144-CABGA datasheet.pdf
RES 75K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RADIAL BRISTLE DISC THIN BRISTLE datasheet.pdf
IC LOAD SWITCH OCP 28V 9WLCSP datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT PIN datasheet.pdf