Amphenol Industrial GTS030R16-10S
GTS030R16-10S picture photo
Mfg. Part Number
GTS030R16-10S
Brief Description
GT 3C 3#12 SKT RECP BOX RM
Datasheet Download
GTS030R16-10S.pdf
Availability of GTS030R16-10S
QUANTITY
GTS030R16-10S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030R16-10S
Internal Part NumberEIS-GTS030R16-10S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030R16-10S
Related LinksGTS030, GTS030R16-10S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030R16-10S Details Description
Related parts for GTS030R16-10S
FUSE HLDR CART 300V 20A PNL MNT datasheet.pdf
IC 8051 MCU 64K FLASH 32-LQFP datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 49POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
IC FLASH 64GBIT 48TSOP datasheet.pdf
EXPLOSIONPROOF LIMIT SWES LSX datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
ADJ(DJ) RELAY (FLUX, 2C, SINGLE- datasheet.pdf
MICRO 21C P 120" WHT datasheet.pdf