Amphenol Industrial GTS030R22-22P
GTS030R22-22P picture photo
Mfg. Part Number
GTS030R22-22P
Brief Description
GT 4C 4#8 PIN RECP WALL
Datasheet Download
GTS030R22-22P.pdf
Availability of GTS030R22-22P
QUANTITY
GTS030R22-22P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030R22-22P
Internal Part NumberEIS-GTS030R22-22P
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030R22-22P
Related LinksGTS030, GTS030R22-22P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030R22-22P Details Description
Related parts for GTS030R22-22P
PANEL TOP 23.8X20X0.07" BE/GY datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1411 datasheet.pdf
RES SMD 1.62K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 3.16K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
MOD IPM 6-PAC L1 150A 600V datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CAT 6 GSA SHLD PATCH CORD 10' GR datasheet.pdf
METAL P-CLAMP datasheet.pdf
LED YELLOW-GRN CLEAR 0805 SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 37POS SKT datasheet.pdf