Amphenol Industrial GTS06A22-22S-025
GTS06A22-22S-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTS06A22-22S-025
Brief Description
GT 4C 4#8 SKT PLUG
Datasheet Download
GTS06A22-22S-025.pdf
Availability of GTS06A22-22S-025
QUANTITY
GTS06A22-22S-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS06A22-22S-025
Internal Part NumberEIS-GTS06A22-22S-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS06A22-22S-025
Related LinksGTS06A22, GTS06A22-22S-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS06A22-22S-025 Details Description
Related parts for GTS06A22-22S-025
RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST FLYBK CM 14SOIC datasheet.pdf
IC OFFLINE CTRLR UVLO 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 220PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
04P MTA156 HDR POL STR WO PEG datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 320MA 1.9 OHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X6MM XCUT datasheet.pdf
CONN FPC VERT 6POS 1MM SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf