Amphenol Industrial GTS06CF20-15S
GTS06CF20-15S picture photo
Mfg. Part Number
GTS06CF20-15S
Brief Description
GT 7C 7#12 SKT PLUG
Datasheet Download
GTS06CF20-15S.pdf
Availability of GTS06CF20-15S
QUANTITY
GTS06CF20-15S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS06CF20-15S
Internal Part NumberEIS-GTS06CF20-15S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS06CF20-15S
Related LinksGTS06C, GTS06CF20-15S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS06CF20-15S Details Description
Related parts for GTS06CF20-15S
TRISIL 100A 320V BIDIRECT SMB datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 100V NP0 1210 datasheet.pdf
IC FREQ SYNTH 3GHZ 24-LLP datasheet.pdf
IC FPGA 140 I/O 256FGBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
DIODE ZENER 1.25W DO214AC datasheet.pdf
OSC VCTCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD datasheet.pdf