Amphenol Industrial GTS06F18-22S
GTS06F18-22S picture photo
Mfg. Part Number
GTS06F18-22S
Brief Description
GT 3C 3#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTS06F18-22S.pdf
Availability of GTS06F18-22S
QUANTITY
GTS06F18-22S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS06F18-22S
Internal Part NumberEIS-GTS06F18-22S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS06F18-22S
Related LinksGTS06F, GTS06F18-22S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS06F18-22S Details Description
Related parts for GTS06F18-22S
CONN RECEPT 20POS SMT 0.5MM datasheet.pdf
SENSOR TEMP RATIOMETRIC 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.82M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.85V 0.15A 6TMLF datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
IC BATT CHRG MGMT LI-ION datasheet.pdf
CONN JACK 20POS CBL SKT datasheet.pdf
FIXED IND 6.1NH 56MA 56 MOHM SMD datasheet.pdf
Crystal 16.3840MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf