Amphenol Industrial GTS06F40-AGSW
GTS06F40-AGSW picture photo
Mfg. Part Number
GTS06F40-AGSW
Brief Description
GT 38C 38#12 SKT PLUG
Datasheet Download
GTS06F40-AGSW.pdf
Availability of GTS06F40-AGSW
QUANTITY
GTS06F40-AGSW Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS06F40-AGSW
Internal Part NumberEIS-GTS06F40-AGSW
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS06F40-AGSW
Related LinksGTS06F, GTS06F40-AGSW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS06F40-AGSW Details Description
Related parts for GTS06F40-AGSW
SPEAKER 8 OHMS 2W 20X16MM datasheet.pdf
IC SHIFT REGISTER 8-BIT 16SO datasheet.pdf
CONN HEADER 21POS R/A TIN datasheet.pdf
RACK STEEL 17.5X21.3X47.2 GRY datasheet.pdf
CAP CER 3.3UF 25V X7R 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W +/-24VOUT SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 40VOUT 25W datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
ANALOG TIMER S1DXM MULTI-RANGE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf