Amphenol Industrial GTS06R16S-5PW-B30
GTS06R16S-5PW-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTS06R16S-5PW-B30
Brief Description
GT 4C 4#16S PIN PLUG
Datasheet Download
GTS06R16S-5PW-B30.pdf
Availability of GTS06R16S-5PW-B30
QUANTITY
GTS06R16S-5PW-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS06R16S-5PW-B30
Internal Part NumberEIS-GTS06R16S-5PW-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS06R16S-5PW-B30
Related LinksGTS06R16, GTS06R16S-5PW-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS06R16S-5PW-B30 Details Description
Related parts for GTS06R16S-5PW-B30
IND DELAY LINE 4.0NS 1 OHM SMD datasheet.pdf
MOD DIODE SCR 25A 280VAC .250"QC datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP FILM 30UF 10% 370VAC QC TERM datasheet.pdf
CAP CER 10UF 10V X5R 1206 datasheet.pdf
CAP CER 220PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf