Amphenol Industrial GTS06R28-12PX
GTS06R28-12PX picture photo
Mfg. Part Number
GTS06R28-12PX
Brief Description
GT 26C 26#16 PIN PLUG
Datasheet Download
GTS06R28-12PX.pdf
Availability of GTS06R28-12PX
QUANTITY
GTS06R28-12PX Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS06R28-12PX
Internal Part NumberEIS-GTS06R28-12PX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS06R28-12PX
Related LinksGTS06R, GTS06R28-12PX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS06R28-12PX Details Description
Related parts for GTS06R28-12PX
SCR SENS 200V 10A ISO TO-220 datasheet.pdf
RES SMD 20.5K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP MICA 30PF 2% 100V 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 20POS TIN datasheet.pdf
DSUB PWR STB 3V3 SOCK datasheet.pdf
55/ CABLE OUTER SPACE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT datasheet.pdf
TV 8C 8#8(TWIN) SKT PLUG datasheet.pdf
PTSE 15C 14#20 1#16 PIN PLUG datasheet.pdf
ADAPTER MULTI PLUG 12W JACK VI datasheet.pdf