Amphenol Industrial GTSL06A20-22PX-025
GTSL06A20-22PX-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTSL06A20-22PX-025
Brief Description
GT 6C 3#8 3#16 PIN PLUG
Datasheet Download
GTSL06A20-22PX-025.pdf
Availability of GTSL06A20-22PX-025
QUANTITY
GTSL06A20-22PX-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTSL06A20-22PX-025
Internal Part NumberEIS-GTSL06A20-22PX-025
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTSL06A20-22PX-025
Related LinksGTSL06A20, GTSL06A20-22PX-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTSL06A20-22PX-025 Details Description
Related parts for GTSL06A20-22PX-025
IC REG LDO 1.8V 1A SOT223-6 datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 62POS datasheet.pdf
RES SMD 205 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH TQFP64-8 datasheet.pdf
RES SMD 270 OHM 0.1% 1/6W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 1PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD datasheet.pdf
CONN HDR 53POS T/H 0.100 TIN datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 706MA 400 MOHM datasheet.pdf
RES 330 OHM 5.25W 5% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG HORIZ 35MM 7C datasheet.pdf