Amphenol Industrial GTSL06CFGG28-12PX
GTSL06CFGG28-12PX picture photo
Mfg. Part Number
GTSL06CFGG28-12PX
Brief Description
GT 26C 26#16 PIN PLUG
Datasheet Download
GTSL06CFGG28-12PX.pdf
Availability of GTSL06CFGG28-12PX
QUANTITY
GTSL06CFGG28-12PX Order Process
Ship out your order
Specifications of GTSL06CFGG28-12PX
Internal Part NumberEIS-GTSL06CFGG28-12PX
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTSL06CFGG28-12PX
Related LinksGTSL06CF, GTSL06CFGG28-12PX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTSL06CFGG28-12PX Details Description
Related parts for GTSL06CFGG28-12PX
TERM BLK HEADER FEED-THRU 5.08MM datasheet.pdf
FLOATING SHEAR datasheet.pdf
RES SMD 82.5KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 8BIT 20SOIC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 12A I2PAK datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-36VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
RES 15.8 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.33K OHM 1% 5W datasheet.pdf
RES SMD 4.22KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf