Panduit H050X034F2T
H050X034F2T picture photo
Mfg. Part Number
H050X034F2T
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
HEATSHRINK THERMTRANS
Datasheet Download
H050X034F2T.pdf
Availability of H050X034F2T
QUANTITY
H050X034F2T Order Process
Ship out your order
Specifications of H050X034F2T
Internal Part NumberEIS-H050X034F2T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging2000 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.50" x 0.34" (12.7mm x 8.6mm)
ColorYellow
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H050X034F2T
Related LinksH050X, H050X034F2T Datasheet, Panduit Distributor
H050X034F2T Details Description
Related parts for H050X034F2T
HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 100' datasheet.pdf
CONN RCPT 70POS .8MM DL GOLD SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC SRAM 1MBIT 15NS 44TSOP datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
RES 56 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
TAPE POLYESTER 19.1MMX4.6M datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
IDC SOCKET 0.050 50 POS datasheet.pdf
FILT DSUB 37POS M-F ADPTR datasheet.pdf