Panduit H050X034F2T
H050X034F2T picture photo
Mfg. Part Number
H050X034F2T
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
HEATSHRINK THERMTRANS
Datasheet Download
H050X034F2T.pdf
Availability of H050X034F2T
QUANTITY
H050X034F2T Order Process
Ship out your order
Specifications of H050X034F2T
Internal Part NumberEIS-H050X034F2T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging2000 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.50" x 0.34" (12.7mm x 8.6mm)
ColorYellow
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H050X034F2T
Related LinksH050X, H050X034F2T Datasheet, Panduit Distributor
H050X034F2T Details Description
Related parts for H050X034F2T
3 ROW R/A RECEPT SOLDER GP datasheet.pdf
CAP CER 10PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
IC OR CTRLR SRC SELECT 8MSOP datasheet.pdf
C/A MRJ21/MRJ21 GBE GRAY CMR datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ16-19 OLIV datasheet.pdf
TVS DIODE 513VWM 828VC SMC datasheet.pdf
HDR RA 6POS 2.54MM datasheet.pdf