Panduit H050X064H4T
H050X064H4T picture photo
Mfg. Part Number
H050X064H4T
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL HEAT SHRINK
Datasheet Download
H050X064H4T.pdf
Availability of H050X064H4T
QUANTITY
H050X064H4T Order Process
Ship out your order
Specifications of H050X064H4T
Internal Part NumberEIS-H050X064H4T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging2000 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.50" x 0.64" (12.7mm x 16.3mm)
ColorRed
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H050X064H4T
Related LinksH050X, H050X064H4T Datasheet, Panduit Distributor
H050X064H4T Details Description
Related parts for H050X064H4T
IC 24BIT ADC W/2CH MUX 14-TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
MOSFET P-CH 30V 14.5A 8-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS 22AWG .100 RED datasheet.pdf
IC HIGH-SIDE LOAD SWITCH 4WLCSP datasheet.pdf
HEATSINK 70W SPOT BRIDGELUX RS datasheet.pdf
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 1750MM datasheet.pdf
LED XLAMP XQ-E GREEN datasheet.pdf
DC-DC 1W SINGLE O/P SIP UNREG 3K datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 150V 12A TO-277 datasheet.pdf