Panduit H100X064H3T
H100X064H3T picture photo
Mfg. Part Number
H100X064H3T
Brief Description
HEATSHRINK THERMTRANS
Datasheet Download
H100X064H3T.pdf
Availability of H100X064H3T
QUANTITY
H100X064H3T Order Process
Ship out your order
Specifications of H100X064H3T
Internal Part NumberEIS-H100X064H3T
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging1000 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size1.00" x 0.64" (25.4mm x 16.3mm)
ColorBlack
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H100X064H3T
Related LinksH100X, H100X064H3T Datasheet, Panduit Distributor
H100X064H3T Details Description
Related parts for H100X064H3T
RES SMD 115 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC SDRAM 16MBIT 166MHZ 50TSOP datasheet.pdf
IC TXRX 80-650/842-916MHZ 48LFCS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
8302-117 CONDUCTOR ANVIL datasheet.pdf
RES 49.3K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SS CONTACTOR INPUT 230VAC 50A datasheet.pdf
SENSOR PRES 100MBAR DIFF 5V DIP datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 26 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
DSUB 50 M PCB STR G TIN datasheet.pdf
SSD M2 SATA 80MM 8GB PE SLC COM datasheet.pdf