Panduit H100X084F2T
H100X084F2T picture photo
Mfg. Part Number
H100X084F2T
Brief Description
HEATSHRINK THERMTRANS
Datasheet Download
H100X084F2T.pdf
Availability of H100X084F2T
QUANTITY
H100X084F2T Order Process
Ship out your order
Specifications of H100X084F2T
Internal Part NumberEIS-H100X084F2T
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging1000 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size1.00" x 0.84" (25.4mm x 21.3mm)
ColorYellow
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H100X084F2T
Related LinksH100X, H100X084F2T Datasheet, Panduit Distributor
H100X084F2T Details Description
Related parts for H100X084F2T
BOARD EVAL FOR L6566B datasheet.pdf
INDICATOR PB SQ 12V CLR/RED ILL datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 12V datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 12POS 7.5MM datasheet.pdf
RES 20.5K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD323F datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/PIN datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB datasheet.pdf
FIXED IND 1.2MH 150MA 3.3 OHM TH datasheet.pdf
IC REG LDO 1V 0.3A 4UDFN datasheet.pdf