Bivar, Inc. H200CGDL
H200CGDL picture photo
Mfg. Part Number
H200CGDL
Manufacturer
Product Category
LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Brief Description
LED ASSY RA 3MM 2LVL GRN DIFF
Datasheet Download
H200CGDL.pdf
Availability of H200CGDL
QUANTITY
H200CGDL Order Process
Ship out your order
Specifications of H200CGDL
Internal Part NumberEIS-H200CGDL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyLEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H200CGDL
Related LinksH200, H200CGDL Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
H200CGDL Details Description
Related parts for H200CGDL
TERM BLOCK 3-LVL 2POS 5.08MM GRN datasheet.pdf
FUSE GLASS 15A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 64KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
RES 48.7 OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONDUCTOR MARKER CLI C 2-4 datasheet.pdf
Connector Socket 81 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC OSC VCXO 287.5MHZ 6CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE PIN datasheet.pdf
OSC XO 4.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf