Panduit H200X034F1T-B
H200X034F1T-B picture photo
Mfg. Part Number
H200X034F1T-B
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
HEATSHRINK THERMTRANS
Datasheet Download
H200X034F1T-B.pdf
Availability of H200X034F1T-B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
H200X034F1T-B Order Process
Ship out your order
Specifications of H200X034F1T-B
Internal Part NumberEIS-H200X034F1T-B
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging2500 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size2.00" x 0.34" (50.8mm x 8.6mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H200X034F1T-B
Related LinksH200X0, H200X034F1T-B Datasheet, Panduit Distributor
H200X034F1T-B Details Description
Related parts for H200X034F1T-B
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0603 datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PAR 16SSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf