Panduit H200X064H4T
H200X064H4T picture photo
Mfg. Part Number
H200X064H4T
Brief Description
LABEL HEAT SHRINK
Datasheet Download
H200X064H4T.pdf
Availability of H200X064H4T
QUANTITY
H200X064H4T Order Process
Ship out your order
Specifications of H200X064H4T
Internal Part NumberEIS-H200X064H4T
Packaging500 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size2.00" x 0.64" (50.8mm x 16.3mm)
ColorRed
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H200X064H4T
Related LinksH200X, H200X064H4T Datasheet, Panduit Distributor
H200X064H4T Details Description
Related parts for H200X064H4T
FIXED IND 10UH 1A 75 MOHM SMD datasheet.pdf
TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SNGL STR 10POS datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 5V datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC datasheet.pdf
IC VOLT DETECT N-CH 30V SC-82AB datasheet.pdf
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX datasheet.pdf
TERM SPLICE 1" datasheet.pdf
INTERLINE CCD IMAGE SENSOR datasheet.pdf
0.8MM B TO B REC ASSY datasheet.pdf