Hirose Electric Co Ltd H2ABT-10104-W4
H2ABT-10104-W4 picture photo
Mfg. Part Number
H2ABT-10104-W4
Brief Description
JUMPER-H1502TR/A2015W/H1500TR 4"
Datasheet Download
H2ABT-10104-W4.pdf
Availability of H2ABT-10104-W4
QUANTITY
H2ABT-10104-W4 Order Process
Ship out your order
Specifications of H2ABT-10104-W4
Internal Part NumberEIS-H2ABT-10104-W4
Contact EndPin to Socket
Length4.0" (101.6mm)
Wire Gauge24 AWG
Contact FinishTin
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H2ABT-10104-W4
Related LinksH2ABT-1, H2ABT-10104-W4 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H2ABT-10104-W4 Details Description
Related parts for H2ABT-10104-W4
FLEX CABLE - AFH04T/AE04/AFH04T datasheet.pdf
IC DRIVER HALF BRDG 100V 8EPSOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 5.5VWM 10.8VC 1.5KE datasheet.pdf
FILTER BANDPASS 5GHZ WLAN datasheet.pdf
CONN RCPT 35POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 499 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 10% 75V AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
BLZF 5.08/05/180LH SN BK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 100W datasheet.pdf