Hirose Electric Co Ltd H2BBT-10110-V8
H2BBT-10110-V8 picture photo
Mfg. Part Number
H2BBT-10110-V8
Brief Description
JUMPER-H1500TR/A3048V/H1500TR10"
Datasheet Download
H2BBT-10110-V8.pdf
Availability of H2BBT-10110-V8
QUANTITY
H2BBT-10110-V8 Order Process
Ship out your order
Specifications of H2BBT-10110-V8
Internal Part NumberEIS-H2BBT-10110-V8
Contact EndSocket to Socket
Length10.0" (254.0mm)
Wire Gauge28 AWG
Contact FinishTin
ColorViolet
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H2BBT-10110-V8
Related LinksH2BBT-1, H2BBT-10110-V8 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H2BBT-10110-V8 Details Description
Related parts for H2BBT-10110-V8
2MMHM UPPER SHIELD TYPE-D 8ROW datasheet.pdf
CAP CER 56PF 150V 0606 datasheet.pdf
TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC DO15 datasheet.pdf
TOOL KIT FOR 50079 datasheet.pdf
RES 69.8 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 0.1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE SKT datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 10% 15V 2711 datasheet.pdf