Hirose Electric Co Ltd H2BXT-10112-G6
H2BXT-10112-G6 picture photo
Mfg. Part Number
H2BXT-10112-G6
Brief Description
JUMPER-H1500TR/A3049G/X 12"
Datasheet Download
H2BXT-10112-G6.pdf
Availability of H2BXT-10112-G6
QUANTITY
H2BXT-10112-G6 Order Process
Ship out your order
Specifications of H2BXT-10112-G6
Internal Part NumberEIS-H2BXT-10112-G6
Contact EndSocket to Cable (Round)
Length12.0" (304.8mm)
Wire Gauge26 AWG
Contact FinishTin
ColorGreen
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H2BXT-10112-G6
Related LinksH2BXT-1, H2BXT-10112-G6 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H2BXT-10112-G6 Details Description
Related parts for H2BXT-10112-G6
CONN DUST COVER 4POS CLOSED datasheet.pdf
IC COMPARTOR P-P NANOPWR 14TSSOP datasheet.pdf
IC CAN TXRX VOLT FAULT PROT8SOIC datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 48POS GOLD datasheet.pdf
IC CLOCK GENERATOR 100MHZ 24-QFN datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
SENSOR PROXIMITY 2.6MM NPN NC datasheet.pdf
FERRITE CHIP 600 OHM 400MA 1206 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 13A D2PAK datasheet.pdf