Hirose Electric Co Ltd H3AAT-10112-G8
H3AAT-10112-G8 picture photo
Mfg. Part Number
H3AAT-10112-G8
Brief Description
JUMPER-H1506TR/A3048G/H1506TR12"
Datasheet Download
H3AAT-10112-G8.pdf
Availability of H3AAT-10112-G8
QUANTITY
H3AAT-10112-G8 Order Process
Ship out your order
Specifications of H3AAT-10112-G8
Internal Part NumberEIS-H3AAT-10112-G8
Contact EndPin to Pin
Length12.0" (304.8mm)
Wire Gauge28 AWG
Contact FinishTin
ColorGreen
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H3AAT-10112-G8
Related LinksH3AAT-1, H3AAT-10112-G8 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H3AAT-10112-G8 Details Description
Related parts for H3AAT-10112-G8
IC SUPERVISOR MULTIFUNC 5V 8DIP datasheet.pdf
CAP CER 3PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RF COAX CABL SMA M/M RG316DS 48" datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS CBL MNT W/SCKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V 125MW 0402 datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
COMBO-D 17X2 datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 12K OHM 3% RADIAL datasheet.pdf