Hirose Electric Co Ltd H3AXT-10110-B8
H3AXT-10110-B8 picture photo
Mfg. Part Number
H3AXT-10110-B8
Brief Description
JUMPER-H1506TR/A3048B/X 10"
Datasheet Download
H3AXT-10110-B8.pdf
Availability of H3AXT-10110-B8
QUANTITY
H3AXT-10110-B8 Order Process
Ship out your order
Specifications of H3AXT-10110-B8
Internal Part NumberEIS-H3AXT-10110-B8
Contact EndPin to Cable (Round)
Length10.0" (254.0mm)
Wire Gauge28 AWG
Contact FinishTin
ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H3AXT-10110-B8
Related LinksH3AXT-1, H3AXT-10110-B8 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H3AXT-10110-B8 Details Description
Related parts for H3AXT-10110-B8
RELAY REED 4PST 500MA 12V datasheet.pdf
IC 8BIT SHIFT REGISTER 16-SOIC datasheet.pdf
PANEL INDICATOR INCAND 28V RED datasheet.pdf
RES 196 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 110 OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
RES 4.99K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
FILTER POWER LINE EMI 20A datasheet.pdf
20W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf