Hirose Electric Co Ltd H3BBG-10105-B4
H3BBG-10105-B4 picture photo
Mfg. Part Number
H3BBG-10105-B4
Brief Description
JUMPER-H1505TR/A2015B/H1505TR 5"
Datasheet Download
H3BBG-10105-B4.pdf
Availability of H3BBG-10105-B4
QUANTITY
H3BBG-10105-B4 Order Process
Ship out your order
Specifications of H3BBG-10105-B4
Internal Part NumberEIS-H3BBG-10105-B4
Contact EndSocket to Socket
Length5.0" (127.0mm)
Wire Gauge24 AWG
Contact FinishGold
ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H3BBG-10105-B4
Related LinksH3BBG-1, H3BBG-10105-B4 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H3BBG-10105-B4 Details Description
Related parts for H3BBG-10105-B4
SENSOR THERMAL MOXIE NTC 57C datasheet.pdf
CAP TRIMMER 2.5-10PF 25V SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 12 OHM 1% 35W D2PAK datasheet.pdf
RES 4.75K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4300K 2SMD datasheet.pdf
LED XLAMP 80CRI 2SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 5W SMBJ datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.7V 2W DO204AL datasheet.pdf
POT 100 OHM 2W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf