Hirose Electric Co Ltd H3BBT-10104-N6
H3BBT-10104-N6 picture photo
Mfg. Part Number
H3BBT-10104-N6
Brief Description
JUMPER-H1504TR/A3049N/H1504TR 4"
Datasheet Download
H3BBT-10104-N6.pdf
Availability of H3BBT-10104-N6
QUANTITY
H3BBT-10104-N6 Order Process
Ship out your order
Specifications of H3BBT-10104-N6
Internal Part NumberEIS-H3BBT-10104-N6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductDF11 Series
Contact EndSocket to Socket
Length4.0" (101.6mm)
Wire Gauge26 AWG
Contact FinishTin
ColorBrown
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H3BBT-10104-N6
Related LinksH3BBT-1, H3BBT-10104-N6 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H3BBT-10104-N6 Details Description
Related parts for H3BBT-10104-N6
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD datasheet.pdf
TERM RING NYL 16-14AWG #6-10 datasheet.pdf
BOX ALUM NATURAL 4.33"L X 3.25"W datasheet.pdf
CONN INSERT 5POS FMALE STD LATCH datasheet.pdf
RES 2.4 OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
IC CPLD 32MC 5.5NS 44VQFP datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
DIODE ZENER 24V 500MW SOD80 datasheet.pdf