Hirose Electric Co Ltd H3BBT-10104-R6
H3BBT-10104-R6 picture photo
Mfg. Part Number
H3BBT-10104-R6
Brief Description
JUMPER-H1504TR/A3049R/H1504TR 4"
Datasheet Download
H3BBT-10104-R6.pdf
Availability of H3BBT-10104-R6
QUANTITY
H3BBT-10104-R6 Order Process
Ship out your order
Specifications of H3BBT-10104-R6
Internal Part NumberEIS-H3BBT-10104-R6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductDF11 Series
Contact EndSocket to Socket
Length4.0" (101.6mm)
Wire Gauge26 AWG
Contact FinishTin
ColorRed
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H3BBT-10104-R6
Related LinksH3BBT-1, H3BBT-10104-R6 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H3BBT-10104-R6 Details Description
Related parts for H3BBT-10104-R6
POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 10PS DL 1.25MM STR SMD datasheet.pdf
Crystal 49.1520MHz 30ppm 18pF 80 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
TAPE TRACK ASSEMBLY datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
TRANS RF BIPO 5W 300MA M220 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156" datasheet.pdf
TV 5C 5#16 PIN J/N RECP datasheet.pdf
AC 10C 10#16 PIN RECP BOX datasheet.pdf
Capacitors TRIMMER 1.4-3PF 100V SMD datasheet.pdf