Hirose Electric Co Ltd H3BXT-10112-V6
H3BXT-10112-V6 picture photo
Mfg. Part Number
H3BXT-10112-V6
Brief Description
JUMPER-H1504TR/A3049V/X 12"
Datasheet Download
H3BXT-10112-V6.pdf
Availability of H3BXT-10112-V6
QUANTITY
H3BXT-10112-V6 Order Process
Ship out your order
Specifications of H3BXT-10112-V6
Internal Part NumberEIS-H3BXT-10112-V6
Contact EndSocket to Cable (Round)
Length12.0" (304.8mm)
Wire Gauge26 AWG
Contact FinishTin
ColorViolet
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H3BXT-10112-V6
Related LinksH3BXT-1, H3BXT-10112-V6 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H3BXT-10112-V6 Details Description
Related parts for H3BXT-10112-V6
IC SUPERVISOR CPU 4K EE 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 3.32K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 50V X7R AXIAL datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1A 8SOPWRPAD datasheet.pdf
IC SYNC FIFO 256X9 10NS 64QFP datasheet.pdf
IC CLOCK GENERATOR PREC 32TQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
4 WEB CLIENT datasheet.pdf
HI P GRN CARD EDGE .100 X .200 datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 312MA 3.12 OHM datasheet.pdf