t-Global Technology H48-2-640-320-0.5-1A
H48-2-640-320-0.5-1A picture photo
Mfg. Part Number
H48-2-640-320-0.5-1A
Brief Description
H48-2 SHEET 640X320X0.5MM W/ADH
Datasheet Download
H48-2-640-320-0.5-1A.pdf
Availability of H48-2-640-320-0.5-1A
QUANTITY
H48-2-640-320-0.5-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-2-640-320-0.5-1A
Internal Part NumberEIS-H48-2-640-320-0.5-1A
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.019" (0.500mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-2-640-320-0.5-1A
Related LinksH48-2-640-, H48-2-640-320-0.5-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-2-640-320-0.5-1A Details Description
Related parts for H48-2-640-320-0.5-1A
TERM TEST POINT SLOTTED .032"DIA datasheet.pdf
IC ENCORE MCU FLASH 24K 64LQFP datasheet.pdf
SSD 56GB 2.5" SATA datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 150V 0605 datasheet.pdf
LIR 2 5M10 V CABLE TERMINAL datasheet.pdf
CBL RIBN 10COND 0.050 BLACK 100' datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP datasheet.pdf