t-Global Technology H48-2K-50M-320-0.15
H48-2K-50M-320-0.15 picture photo
Mfg. Part Number
H48-2K-50M-320-0.15
Brief Description
H48-2K ROLL 50MX320MMX0.15MM
Datasheet Download
H48-2K-50M-320-0.15.pdf
Availability of H48-2K-50M-320-0.15
QUANTITY
H48-2K-50M-320-0.15 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-2K-50M-320-0.15
Internal Part NumberEIS-H48-2K-50M-320-0.15
Thermal Interface Product Selection
Thermally Conductive Gap Filler Rolls Product Range
SeriesH48-2K
UsageRoll, Cuttable
ShapeRectangle
Outline50m x 320.00mm
Thickness0.0060" (0.152mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.8 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-2K-50M-320-0.15
Related LinksH48-2K-50, H48-2K-50M-320-0.15 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-2K-50M-320-0.15 Details Description
Related parts for H48-2K-50M-320-0.15
IC MULTIPLEXER 16-IN 24-CERPACK datasheet.pdf
RES SMD 0.033 OHM 1% 2W 0830 datasheet.pdf
CAP CER 10PF 500V 1111 datasheet.pdf
MOUNT RECTANGULAR TO220 datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO 200MA 60V datasheet.pdf
MOSFET N-CH 20V 2.6A SOT-23 datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 510K OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 273 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR PRES 5PSI GAUG 3.3V SMT datasheet.pdf
RES NETWORK 2 RES 10K OHM 1505 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf