t-Global Technology H48-6-320-320-1.0-1A
H48-6-320-320-1.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
H48-6-320-320-1.0-1A
Brief Description
H48-6 SHEET 320X320X1MM W/ADH
Datasheet Download
H48-6-320-320-1.0-1A.pdf
Availability of H48-6-320-320-1.0-1A
QUANTITY
H48-6-320-320-1.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6-320-320-1.0-1A
Internal Part NumberEIS-H48-6-320-320-1.0-1A
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity3.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6-320-320-1.0-1A
Related LinksH48-6-320-, H48-6-320-320-1.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6-320-320-1.0-1A Details Description
Related parts for H48-6-320-320-1.0-1A
CAP CER 0.033UF 16V X7R 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 46POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 6.65 OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 250VAC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
BNC BROADCAST GRADE BELD 82108 datasheet.pdf
CABLE RG58 N TYPE PLUG-PLUG 36" datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 118K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.3V 10W datasheet.pdf
RES ARRAY 10 RES 43 OHM 20SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf