t-Global Technology H48-6-640-320-3.0-0
H48-6-640-320-3.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
H48-6-640-320-3.0-0
Brief Description
H48-6 SHEET 640X320X3MM
Datasheet Download
H48-6-640-320-3.0-0.pdf
Availability of H48-6-640-320-3.0-0
QUANTITY
H48-6-640-320-3.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6-640-320-3.0-0
Internal Part NumberEIS-H48-6-640-320-3.0-0
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity3.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6-640-320-3.0-0
Related LinksH48-6-640, H48-6-640-320-3.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6-640-320-3.0-0 Details Description
Related parts for H48-6-640-320-3.0-0
CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
IC LI-ION BATT PROTECT SOT23-5 datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 9/16-18 UNF 4.5V datasheet.pdf
IC REGISTERED TRANSCVR 24SOIC datasheet.pdf
BUTTON.LENS FOR SWITCH WHITE datasheet.pdf
CONN TERM BLK 11POS 5MM ANGLED datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 16V 20% 2917 datasheet.pdf
RES 12.1K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X12.7MM XCUT datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 10% 310VAC AXIA datasheet.pdf