t-Global Technology H48-6A-320-320-0.3-1A
H48-6A-320-320-0.3-1A picture photo
Mfg. Part Number
H48-6A-320-320-0.3-1A
Brief Description
H48-6A 320X320X0.3MM W/ADH
Datasheet Download
H48-6A-320-320-0.3-1A.pdf
Availability of H48-6A-320-320-0.3-1A
QUANTITY
H48-6A-320-320-0.3-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6A-320-320-0.3-1A
Internal Part NumberEIS-H48-6A-320-320-0.3-1A
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.012" (0.305mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity4.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6A-320-320-0.3-1A
Related LinksH48-6A-320, H48-6A-320-320-0.3-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6A-320-320-0.3-1A Details Description
Related parts for H48-6A-320-320-0.3-1A
RES SMD 64.9 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
LED 5MM VERT HE DIFF ORN PC MNT datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR AD7626 datasheet.pdf
CONV DC/DC 40W 9-36V +/-24VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 107K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
RES SMD 200 OHM 1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.6A SOT89-3L datasheet.pdf
IC OSC VCXO 480MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
LS8E PRINTER datasheet.pdf
FUSE INLINE TIME DLAY 300V .500A datasheet.pdf