t-Global Technology H48-6A-320-320-1.0-0
H48-6A-320-320-1.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
H48-6A-320-320-1.0-0
Brief Description
H48-6 SHEET 320X320X1MM
Datasheet Download
H48-6A-320-320-1.0-0.pdf
Availability of H48-6A-320-320-1.0-0
QUANTITY
H48-6A-320-320-1.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6A-320-320-1.0-0
Internal Part NumberEIS-H48-6A-320-320-1.0-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.040" (1.02mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity4.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6A-320-320-1.0-0
Related LinksH48-6A-320, H48-6A-320-320-1.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6A-320-320-1.0-0 Details Description
Related parts for H48-6A-320-320-1.0-0
CONN N JACK STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf