t-Global Technology H48-6C-320-320-0.5-0
H48-6C-320-320-0.5-0 picture photo
Mfg. Part Number
H48-6C-320-320-0.5-0
Brief Description
H48-6C SHEET 320X320X0.5MM
Datasheet Download
H48-6C-320-320-0.5-0.pdf
Availability of H48-6C-320-320-0.5-0
QUANTITY
H48-6C-320-320-0.5-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6C-320-320-0.5-0
Internal Part NumberEIS-H48-6C-320-320-0.5-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.019" (0.500mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity3.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6C-320-320-0.5-0
Related LinksH48-6C-320, H48-6C-320-320-0.5-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6C-320-320-0.5-0 Details Description
Related parts for H48-6C-320-320-0.5-0
IC CONTROLLER FASTCHRGE 16-SOIC datasheet.pdf
IC DELAY LINE 10TAP 50NS 14DIP datasheet.pdf
SIDACTOR BI 275V 150A TO-92 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.81MM datasheet.pdf
IC FLASH 4GBIT 48TSOP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
OSC XO 66.666666MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6350K 2SMD datasheet.pdf
1.25MM M HSG 50POS datasheet.pdf
CAP FILM 2000VDC 0.027UF RADIAL datasheet.pdf