t-Global Technology H48-6C-320-320-2.0-0
H48-6C-320-320-2.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
H48-6C-320-320-2.0-0
Brief Description
H48-6C SHEET 320X320X2MM
Datasheet Download
H48-6C-320-320-2.0-0.pdf
Availability of H48-6C-320-320-2.0-0
QUANTITY
H48-6C-320-320-2.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6C-320-320-2.0-0
Internal Part NumberEIS-H48-6C-320-320-2.0-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.079" (2.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity3.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6C-320-320-2.0-0
Related LinksH48-6C-320, H48-6C-320-320-2.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6C-320-320-2.0-0 Details Description
Related parts for H48-6C-320-320-2.0-0
IC COMPARATOR W/REFERENCE SC70-5 datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX 2:1 4CH 42HVQFN datasheet.pdf
IC CLOCK CONDITIONER W/PLL 48LLP datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 10V 10% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 80W datasheet.pdf
RES 107 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 22POS SKT datasheet.pdf