t-Global Technology H48-6C-320-320-3.0-1A
H48-6C-320-320-3.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
H48-6C-320-320-3.0-1A
Brief Description
H48-6C SHEET 320X320X3MM W/ADH
Datasheet Download
H48-6C-320-320-3.0-1A.pdf
Availability of H48-6C-320-320-3.0-1A
QUANTITY
H48-6C-320-320-3.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6C-320-320-3.0-1A
Internal Part NumberEIS-H48-6C-320-320-3.0-1A
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity3.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6C-320-320-3.0-1A
Related LinksH48-6C-320, H48-6C-320-320-3.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6C-320-320-3.0-1A Details Description
Related parts for H48-6C-320-320-3.0-1A
SANTOPRENE CLAMP ST-PLATE 1/2" datasheet.pdf
IC OPAMP SAMPLE HOLD 16SOIC datasheet.pdf
RES 178 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 27K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 5VOUT 25W datasheet.pdf
CONN HDR 52POS 2MM T/H R/A datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
MICRO 51C P 6" YEL JACKP NI datasheet.pdf