t-Global Technology H48-6G-320-320-5.0-1A
H48-6G-320-320-5.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
H48-6G-320-320-5.0-1A
Brief Description
H48-6 SHEET 320X320X5MM W/ADH
Datasheet Download
H48-6G-320-320-5.0-1A.pdf
Availability of H48-6G-320-320-5.0-1A
QUANTITY
H48-6G-320-320-5.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6G-320-320-5.0-1A
Internal Part NumberEIS-H48-6G-320-320-5.0-1A
UsageSheet
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity6.0 W/m-K