t-Global Technology H48-6G-640-320-0.5-0
H48-6G-640-320-0.5-0 picture photo
Mfg. Part Number
H48-6G-640-320-0.5-0
Brief Description
H48-6 SHEET 640X320X0.5MM
Datasheet Download
H48-6G-640-320-0.5-0.pdf
Availability of H48-6G-640-320-0.5-0
QUANTITY
H48-6G-640-320-0.5-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6G-640-320-0.5-0
Internal Part NumberEIS-H48-6G-640-320-0.5-0
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.019" (0.500mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity6.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6G-640-320-0.5-0
Related LinksH48-6G-640, H48-6G-640-320-0.5-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6G-640-320-0.5-0 Details Description
Related parts for H48-6G-640-320-0.5-0
CABLE CAT5 SFTP PATCH GREY 10M datasheet.pdf
FIXED IND 180NH 1A 170 MOHM TH datasheet.pdf
LED ORANGE CLEAR 2SMD REV datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 800MA 370 MOHM datasheet.pdf
CAP TANT 2.7UF 15V 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
RES 536 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CTB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES 11.8K OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf