t-Global Technology H48-6G-640-320-2.0-1A
H48-6G-640-320-2.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
H48-6G-640-320-2.0-1A
Brief Description
H48-6 SHEET 640X320X2MM W/ADH
Datasheet Download
H48-6G-640-320-2.0-1A.pdf
Availability of H48-6G-640-320-2.0-1A
QUANTITY
H48-6G-640-320-2.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6G-640-320-2.0-1A
Internal Part NumberEIS-H48-6G-640-320-2.0-1A
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.079" (2.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity6.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6G-640-320-2.0-1A
Related LinksH48-6G-640, H48-6G-640-320-2.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6G-640-320-2.0-1A Details Description
Related parts for H48-6G-640-320-2.0-1A
RES SMD 73.2K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
RES SMD 453K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
RES SMD 7.87K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
RES 909 OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 240K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
TERMINATION PUNCH datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 4.8V SSOT24-4 datasheet.pdf
RES SMD 0.56 OHM 1% 1/10W 0201 datasheet.pdf