t-Global Technology H48-6G-640-320-5.0-0
H48-6G-640-320-5.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
H48-6G-640-320-5.0-0
Brief Description
H48-6 SHEET 640X320X5MM
Datasheet Download
H48-6G-640-320-5.0-0.pdf
Availability of H48-6G-640-320-5.0-0
QUANTITY
H48-6G-640-320-5.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6G-640-320-5.0-0
Internal Part NumberEIS-H48-6G-640-320-5.0-0
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity6.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6G-640-320-5.0-0
Related LinksH48-6G-640, H48-6G-640-320-5.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6G-640-320-5.0-0 Details Description
Related parts for H48-6G-640-320-5.0-0
CONVERTER DC/DC 24V 100W OUT datasheet.pdf
TRANS NPN VHF/UHF 40V SOT23-3 datasheet.pdf
IC 3.3V PLL CLOCK DRIVER 28-SSOP datasheet.pdf
IC REG BOOST ADJ 1.4A 16QSOP datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 40VQFN datasheet.pdf
CONN ADAPT PLUG TO JACK BNC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 630V CH 1206 datasheet.pdf