Hirose Electric Co Ltd H4BBG-10106-B1
H4BBG-10106-B1 picture photo
Mfg. Part Number
H4BBG-10106-B1
Brief Description
JUMPER-H9991TR/A3047B/H9991TR 6"
Datasheet Download
H4BBG-10106-B1.pdf
Availability of H4BBG-10106-B1
QUANTITY
H4BBG-10106-B1 Order Process
Ship out your order
Specifications of H4BBG-10106-B1
Internal Part NumberEIS-H4BBG-10106-B1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductDF13 Series
Contact EndSocket to Socket
Length6.0" (152.4mm)
Wire Gauge30 AWG
Contact FinishGold
ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H4BBG-10106-B1
Related LinksH4BBG-1, H4BBG-10106-B1 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H4BBG-10106-B1 Details Description
Related parts for H4BBG-10106-B1
FIXED IND 47UH 9A 24 MOHM TH datasheet.pdf
SIDACTOR 4CHP 150V 400A MS013 datasheet.pdf
SENSOR 75PSIS 1/4 NPT 5V 36" datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 10AWG WHITE 1000' datasheet.pdf
CAP CER 10UF 16V JB 1206 datasheet.pdf
DIP-8 SSR DUAL 1 FORM A datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
COMBO 5W5 M PCB R/A G TIN datasheet.pdf
HDM 8SMPR130F170O G datasheet.pdf
SCREW CAP R1.25"100A 592 datasheet.pdf