Hirose Electric Co Ltd H4BXT-10105-R1
H4BXT-10105-R1 picture photo
Mfg. Part Number
H4BXT-10105-R1
Brief Description
JUMPER-H9992TR/A3047R/X 5"
Datasheet Download
H4BXT-10105-R1.pdf
Availability of H4BXT-10105-R1
QUANTITY
H4BXT-10105-R1 Order Process
Ship out your order
Specifications of H4BXT-10105-R1
Internal Part NumberEIS-H4BXT-10105-R1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductDF13 Series
Contact EndSocket to Cable (Round)
Length5.0" (127.0mm)
Wire Gauge30 AWG
Contact FinishTin
ColorRed
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H4BXT-10105-R1
Related LinksH4BXT-1, H4BXT-10105-R1 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H4BXT-10105-R1 Details Description
Related parts for H4BXT-10105-R1
CAP CER 250PF 20KV Y5P DISK datasheet.pdf
CAP CER 33PF 1.5KV NP0 1808 datasheet.pdf
LED CBI 3MM R,Y,X,X,X,X,X,G RA datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 8.2A TO252 datasheet.pdf
RES 90.9 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZD25 M25 datasheet.pdf
RES 320 OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
XLAMP CXA 1304 LED datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 2.8A 70 MOHM SMD datasheet.pdf