FFF H805008100J0G
H805008100J0G picture photo
Mfg. Part Number
H805008100J0G
Brief Description
1000 TB SPR CLA WF 45D
Datasheet Download
H805008100J0G.pdf
Availability of H805008100J0G
QUANTITY
H805008100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of H805008100J0G
Internal Part NumberEIS-H805008100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,010
Number of Levels1
Positions Per Level5
Pitch0.394" (10.00mm)
Mating Orientation45° (135°) Angle with Board
Current37A
Voltage300V
FeaturesFlange
ColorGray
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H805008100J0G
Related LinksH80500, H805008100J0G Datasheet, FFF Distributor
H805008100J0G Details Description
Related parts for H805008100J0G
IC DATA ACQ SYS 12BIT 20-SOIC datasheet.pdf
IC FPGA 140 I/O 208PQFP datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4SMD datasheet.pdf
RELAY CONTACTOR 3PST 32A 220V datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 260MA 1.75 OHM datasheet.pdf
FILTER GEN PURPOSE 1A FASTON datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ RRO SC70-5 datasheet.pdf
WR-MPC3 MICRO POWER CONNECTOR datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf